Akmercan Mardingaz Doğalgaz

Şirket Profili

Akmercan Mardin , Akmercan Şirketler Grubuna bağlı Mardin ve Kızıltepe şehirlerinden oluşan Doğal Gaz Dağıtım lisans bölgesindeki şirketidir.

17-01-2014 tarihinde EPDK tarafından yapılan doğalgaz dağıtım lisansı ihalesi ile Mardin ve Kızıltepe şehirlerinden oluşan doğalgaz dağıtım ihalesi 30 yıl süreyle , Akmercan Mardin yükümlülüğüne girmiştir. 20-03-2014 tarih ve DAG/4922-3/352 lisans numarası ile EPDK`dan aldığı doğalgaz dağıtım lisansı kapsamında Doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlamıştır.

Misyonumuz

Enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti verdiğimiz Mardin ilinde; insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine felsefe edinmiş, teknolojinin tüm imkânlarını "Daha İyi Nasıl Yapabilirim?" hedefi için seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Güneydoğu bölgesinin güzide şehri Mardin’in bu çabasına katkıda bulunacak; Temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için, doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsallık
Sürdürülebilirlik
Paydaş odaklılık
Kaliteli hizmet
Bilgi